Nowy kierunek Technik Informatyk i e-sport 12-03-2020

OPIS POTENCJALNEGO KANDYDATA NA KIERUNEK TECHNIK INFORMATYK I E-SPORT

• Uwielbiasz nowe technologie? Świat komputerów i gier nie ma dla Ciebie tajemnic?
  • Chcesz zdobyć pewny i opłacalny zawód?
  • Twoi najwięksi idole to zawodowi gamerzy?
  • Potrafisz godzinami grać w gry, o ile akurat nie oglądasz zawodów e-sportowych? Nie opuścisz żadnego IEM?
  • Bez zająknięcia potrafisz wymienić graczy VP, SK czy Fnatic?
  • Co roku oglądasz mecze w CS:GO i LoL’a w Katowicach?

Praca z najnowszymi technologiami jest na wyciągnięcie ręki!

Rozpocznij naukę na kierunku Technik informatyk i rozwijaj z nami swoje e-sportowe supermoce ?

Kim jest uczeń kierunku  Technik informatyk i e-sport?

To superbohater, dla którego zbudowanie nowego komputera i stworzenie sieci lokalnej to pestka. Ale nie tylko! W świecie online nie ma sobie równych! To prawdziwy bystrzak – z łatwością zarządza ogromnym bazami danych, kątem oka śledząc poczynania zawodników w LoL’a.

Zorganizuje turniej esportowy, ustawi sieć i jeszcze będzie komentował zawody! To także prawdziwy poliglota – z łatwością posługuje się językami programowania, dzięki czemu dogada się z każdym komputerem!

Jeśli czujesz, że świat gier i informatyki to Twoje miejsce na Ziemi, to ten zawód jest właśnie dla Ciebie!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby w szkole na legalu grać w gry i to na najnowocześniejszym sprzęcie MSI? Przyjdź do nas! Dzięki objęciu patronatem klas e-sportowych, firma MSI zapewnia: praktyki zawodowe w dziale serwisu we Wrocławiu dla najlepszych, możliwość udziału w wybranych imprezach, wsparcie turniejów e-sportowych i konferencji informatycznej dla uczniów, możliwość wizyt w gameroomie MSI. A do tego będziesz miał możliwość wzięcia udziału w profesjonalnej lidze e-sportowej.

Co oferujemy?

• znakomicie wyposażone sale, specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie gamingowe
  • dodatkowe możliwości poznania świata gier dzięki współpracy z MSI Polska
  • połączenie nauki i pasji, dodatkowe możliwości rozwoju
  • podstawę programową kierunku Technik informatyk

w ramach zajęć e-sportowych, zgłębimy zagadnienia takie jak:

• organizacji zawodów, administracji i zarządzania w tym zakresie,
  • nowych mediów i multimediów (streaming, dziennikarstwo, podstawy produkcji wideo)
  • podstaw marketingu, czyli w jaki sposób promować swoją drużynę w sieci, jak przygotować i realizować świadczenia w ramach umowy sponsorskiej,
  • tworzenia grafik 2D, 3D, może to właśnie Ty stworzysz kolejną mapę do CS:GO?
  • pracy w grupie, także pod presją czasu i otoczenia.

W trakcie nauki na kierunku Technik informatyk  zdobędziesz przede wszystkim wiedzę i umiejętności w zakresie:

• przygotowania do pracy systemu komputerowego i urządzeń peryferyjnych;
  • administrowania systemami operacyjnymi;
  • serwisowania i naprawiania urządzeń techniki komputerowej;
  • przygotowania i eksploatacji lokalnej sieci komputerowej;
  • tworzenia i administracji stronami internetowymi;
  • tworzenia, administracji i użytkowania relacyjnych baz danych;
  • programowania aplikacji internetowych;
  • tworzenia i administracji systemami zarządzania treścią.