Życzenia świąteczne 21-12-2017

Szanowne Grono pedagogiczne, Pracownicy administracji

i obsługi, Rodzice oraz Uczniowie

 

W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok żegnamy minione miesiące i pełni nadziei spoglądamy w przyszłość. Pragniemy przeżyć niepowtarzalne świąteczne chwile w pokoju, wzajemnej bliskości i miłości...

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Państwu spokój i radość. Każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem. Życzymy Państwu chwil prawdziwie radosnych, pachnących choinką z roziskrzonymi światełkami i pięknymi prezentami od wesołych elfów, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz, skrzypiących śniegiem pod butami, jaśniejących pierwszą gwiazdką, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, bez zmartwień, z gościem, co niesie szczęście, z własnym skrawkiem nieba,  zadumą nad płomieniem świecy, filiżanką aromatycznej kawy, piękną muzyką i poezją, odpoczynkiem i zwolnionym oddechem, nabraniem dystansu do tego co wokół, spotkań rozświetlonych śmiechem, wspomnieniami. Niech z nut świątecznych zapachów powstanie najpiękniejsza kolęda i czarem swej melodii spełni Państwa marzenia.

Nowy Rok niech obdaruje Państwa pomyślnością, radością, dobrobytem i szczęściem oraz uczyni najszczęśliwszymi i najbardziej uśmiechniętymi osobami, spośród wszystkich ludzi, a wiara codziennie niech dodaje sił i energiiDół formularza do realizacji nowych celów i pomysłów.

 Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia życzy dyrekcja

                              „Computer College

 

 

                             

Partnerzy