V edycja konkursu 3xI za nami 17-03-2019

16.03.2109 r. odbył się konkurs informatyczny „Informatyka, Informacja, Infostrada 3xi” zorganizowanego w Publicznym Technikum Informatycznym "Computer College" w Koszalinie. To już V edycja!
Do konkursu przystąpiło 34 uczniów z 13 szkół podstawowych miasta Koszalin i jego regionu. Uczniowie w ramach konkursu rozwiązywali test wiedzy online a po przerwie wykazywali się swoimi umiejętnościami praktycznymi. Było ciekawie i twórczo. Podsumowanie konkursu odbyło się na Politechnice Koszalińskiej, gdzie uczniowie i nauczyciele uczestniczyli w ciekawych zajęciach przygotowanych w laboratoriach PK oraz tradycyjnie otrzymali ciekawe gadżety reklamowe.
Lista szkół i laureaci konkursu:
SP nr 1 Sianów,
SP Świeszyno,
SP Tymień,
SP Bonin,
SP Świemino,
SP Dąbrowa,
SP Mścice,
SSP nr 1 Koszalin,
SP nr 6 Koszalin,
SP nr 10 Koszalin,
SP nr 3 Koszalin,
SP nr 17 Koszalin,
SP nr 23 Koszalin

Wyniki konkursu:

I miejsce zdobył Bartosz Sontowski uczeń SP nr 3 w Koszalinie - nagroda główna - tablet. Nauczyciel prowadzący ucznia Pan Jarosław Jagiełowicz w ramach wyróżnienia za przygotowanie ucznia do konkursu otrzymał nagrodę w postaci tabletu. Nagrody zostały ufundowane przez Fundację IT w Szczecinie.
II miejsce zdobył Mateusz Grześkiewicz z SP nr 6 w Koszalinie. Nauczycielem prowadzącym ucznia jest Pani Bogusława Zygula.
Mateusz otrzymał w nagrodę scaner i książki informatyczne ufundowane przez Przedsiębiorstwo Organizacji Wdrożeń "AYA" Sp. z o.o. w Koszalinie, organ prowadzący szkoły "Computer College"
III miejsce zdobył Filip Szatkowski z SP w Świeszynie. Nauczycielem prowadzącym ucznia jest Pan Wojciech Karpowicz. Filip otrzymał w nagrodę książki informatyczne oraz pendrive o pojemności 32 GB.
Nagrody ufundowany przez TEB Edukacja z Koszalina.
Nagroda dla szkoły w postaci drukarki sieciowej (urządzenie wielofunkcyjne) przypadła dla SP nr 3 w Koszalinie. Nagroda została ufundowana przez TEB Edukacja z siedzibą w Poznaniu.
Dziękujemy uczniom i nauczycielom, gratulujemy wyników i zapraszamy na konkurs za rok.

Krzysztof Krauza

P.S. Pan Krzysztof Krauza zadbał o każdy szczegół przedsięwzięcia. Dziękujemy za ogrom pracy i zaangażowania. Goście dopisali, uczniowie zadowoleni. Ciekawe jakie nagrody otrzymają przyszłoroczni laureaci:).