Tournee trupy teatralnej Computer College 22-02-2018

Jak zapewne wiecie, mamy już stała trupę teatralną, której reżyserką jest pani Ania Gorzechowska, nauczycielka języka angielskiego. Niewtajemniczonych odsyłamy do informacji z naszego archiwum aktualności http://cc.edu.pl/archiwum-aktualnosci/krolewna-sniezka-i-siedmiu-krasnoludkow/.
05.02.2018 r. zaczęło się tournée naszych artystów i przedstawienie teatralne w wersji anglojęzycznej pt. "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" mogli zobaczyć uczniowie Szkoły Podstawowej w Tymieniu. Dalej, rzutem na taśmę, sztuka zaprezentowana została w Malechowie Darłowie, Mielnie, Darginiu, Biesiekierzu. Dzisiaj ekipa jest w Dobrzycy, jutro odwiedzi Sianów, a finalny występ będzie miał miejsce 26.02.2018 r. w Białym Borze.
Przedsięwzięcie zostało przygotowane w ramach projektu Bliżej nowoczesności, bliżej Europy realizowanego w Computer College w Koszalinie przez członków Koła Teatralnego. Jednym z założeń projektu jest popularyzacja nauki języków obcych oraz wdrażanie nowoczesnych metod uczenia. Po każdym przedstawieniu dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. W czasie spotkań przybliżamy naszą szkołę i jej walory.

Wkrótce zamieścimy na stronie nagranie wideo.