Ślubowanie I P LO w Komendzie Miejskiej Policji w Koszalinie 5-04-2019

03 kwietnia 2019 roku w auli Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie odbyła się uroczystość ślubowania uczniów I P LO. Jesteśmy wyjątkowo dumni, gdyż do ceremonii przygotowywał młodzież absolwent naszej szkoły – sierżant Maciej Madajczyk. Dzięki nauce w klasach mundurowych otwierają się realne możliwości realizacji celów zawodowych, a przecież większość adeptów klas policyjnych ma zamiar zasilić szeregi formacji policyjnej. Na początku sierżant Maciej Madajczyk złożył uroczysty meldunek Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Koszalinie. Po przyjęciu meldunku komendant Marcin Pilarczyk odebrał ślubowanie od uczniów. Każdy z uczestników otrzymał imienny certyfikat. Uczniom, niezmiennie, towarzyszyła pani dyrektor Małgorzata Śliwińska. To już dziesiąty rok współpracy Computer College z koszalińską komendą. Tyle lat policjanci tej jednostki opiekują się naszymi uczniami. Liczymy na dalszą, wieloletnią współpracę.