Rozpoczęcie roku szkolnego 29-08-2020

Kochani, w niżej zamieszczonej tabelce znajduje się plan rozpoczęcia roku szkolnego 01.09.2020. Ze względu na okoliczności musimy rozdzielić Was na mniejsze grupki. Cieszymy się bardzo, że wracacie do szkoły. Tych, którzy w tym roku dołączą do naszej społeczności witamy bardzo serdecznie. Tymczasem prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi wytycznymi:

1. Na rozpoczęcie roku szkolnego przychodzimy bez osób towarzyszących.

2. Każda osoba przekraczająca próg szkoły, musi mieć na twarzy maseczkę.

3. W holu budynku znajdują się pojemniki z płynem dezynfekującym. Prosimy o odkażenie dłoni.

4. Przed oficjalnym rozpoczęciem roku, jak i po nim, obowiązuje zakaz gromadzenia się w obrębie szkoły.

Miejmy nadzieję, że wkrótce zapomnimy o obostrzeniach ale na ten moment jesteśmy zobowiązani do przestrzegania zasad bezpieczeństwa.

WAŻNE!
Plan lekcji publikowany jest na naszej stronie cc.edu.pl. W początkowym okresie nauki może ulegać zmianom. Będziemy go umieszczać na stronie głównej – w „Aktualnościach”, a także w zakładkach Liceum i Technikum – w „Strefie ucznia”.

OFICJALNE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 01.09.2020

KLASA