Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 31-08-2021

Szanowni Uczniowie, 01.09.2021 rozpoczynamy powakacyjną przygodę ze szkołą.

Niestety nie wszyscy spotkamy się razem w tym dniu. To była dla mnie trudna decyzja, ale stan epidemii nie opuszcza nas i muszę podejmować racjonalne kroki aby uchronić nas wszystkich.

Poprzedni rok szkolny przyniósł nam wiele trudności, rozgoryczenia ale również trudne porażki edukacyjne. Nie wszyscy poradzili sobie z tą odmienną i nieznaną dotąd sytuacją.

Kochani musimy ciągle dbać o siebie wzajemnie, myśleć o całej społeczności szkolnej, chronić się wzajemnie przed ciężką , śmiertelną chorobą.

Wiecie jak trudna była to dla mnie decyzja, najwięcej bowiem radości przynoszą mi spotkania z WAMI.

Mając jednak nadzieję na stałą naukę stacjonarną w ciągu całego roku szkolnego, w dniu 01.09.2021 r. na terenie szkoły powitamy tylko  klasy pierwsze.

Kolejne dni to będą spotkania z WAMI w klasach, w trakcie których wspólnie zaplanujemy i omówimy naszą przyszłość na rok szkolny 2021/2022.

Bardzo cieszę się na spotkania z WAMI i przyznam, szczerze za WAMI tęskniłam.

Tymczasem prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi wytycznymi:

1. Na rozpoczęcie roku szkolnego przychodzimy bez osób towarzyszących.

2. Każda osoba przekraczająca próg szkoły, musi mieć na twarzy maseczkę.

3. W holu budynku znajdują się pojemniki z płynem dezynfekującym. Prosimy o odkażenie dłoni.

4. Przed lekcjami , jak i po nich , obowiązuje zakaz gromadzenia się w obrębie szkoły.

Bardzo chcielibyśmy zapomnieć  o obostrzeniach ale na ten moment jesteśmy zobowiązani do przestrzegania zasad bezpieczeństwa.

OFICJALNE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO DLA KLAS PIERWSZYCH 01.09.2021

KLASA

GODZINA

SALA

I A

I PE

I B

I TE i I PTI

I A i I B – klasy wojskowe LO
I PE – technik programista i technik informatyk e-sport TI
I TE – technik informatyk e-sport TI
I PTI – technik informatyk – technologie chmurowe Microsoft PTI

WAŻNE!
Plan lekcji publikowany jest na naszej stronie cc.edu.pl. W początkowym okresie nauki może ulegać  częstym zmianom. Będziemy go umieszczać na stronie głównej – w „Aktualnościach”, a także w zakładkach Liceum i Technikum – w „Strefie ucznia”.