Nasi na podium - uczniowie PTI w konkursie "Be professional" 23-06-2020

Bardzo lubimy się chwalić sukcesami naszych uczniów. Z dużym poślizgiem, wszystko przez koronawirusa, publikujemy dyplomy dwójki zdolnych młodych ludzi: Kacpra Smołuchy - tegorocznego absolwenta z IV PTI i Adriana Gajosa z III PTI. Pod koniec lutego w ZS nr 10 odbyła się VII edycja konkursu „Be professional”.  Konkurs języka angielskiego z elementami języka zawodowego skierowany był do uczniów techników z Koszalina oraz okolicznych miejscowości. Zgłosiło się 86 uczniów. Uczestnicy zmierzyli się z dwuetapowym testem, sprawdzającym nie tylko słownictwo, ale też umiejętności gramatyczne. Kacper uplasował się na III miejscu, a Adrian zajął IV. Gratulujemy Wam chłopcy, a także Waszym wspaniałym nauczycielkom języka angielskiego – Marcie Włodarczyk (nauczycielka prowadząca) i Annie Gorzechowskiej (nauczanie przedmiotu zawodowe).