Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków 10-05-2018

Nasza szkoła to miejsce, w którym tworzy się sztukę. Celujemy szczególnie w sztukach teatralnych. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, to kolejne przedstawienie odegrane po angielsku przez uczniów Computer College. Dobrym duchem i reżyserką była Pani Ania Gorzechowska, nauczycielka angielskiego. Wielkie zaangażowanie uczniów zawiodło całą trupę teatralną do szkół podstawowych i gimnazjalnych w Darłowie, Mielnie, Dargini, Biesiekierzu, Dobrzycy, Sianowie, Białym Borze i Nowych Bielicach. Odzew był fantastyczny. Po każdym spektaklu odbywał się quiz, zwycięzcy którego wracali do domu z pendriv’em. Samo przedstawienie wieńczyły teatr świateł i radosne muzykowanie. Zapraszamy do obejrzenia filmu.