Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków 30-01-2018

W ramach realizacji projektu "Bliżej nowoczesności, bliżej Europy" oraz promowania nauki języka angielskiego wśród młodzieży szkolnej, Pani Ania Gorzechowska , nasza kreatywna nauczycielka języka angielskiego zaangażowała się w realizacje projektu i zorganizowała Koło Teatralne (nie po raz pierwszy, ale o tym wkrótce) w ramach którego, wraz z uczniami LO i PTI, przygotowała spektakl pt. KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW. Dialogi w przedstawieniu były po angielsku . Cała reszta została okraszona piękną scenerią i atmosferą. Premiera przedstawienia odbyła się 11.01.2018 r. w czasie zebrania z rodzicami. Następne przedstawienie dla uczniów Computer College miało miejsce w dniu 12.01.2018 r. Pani Ania z ekipą już organizują tourne po szkołach podstawowych.
Z całego serca dziękujemy grupie teatralnej oraz Pani Ani Gorzechowskiej za poświęcony czas i pracę nad przygotowanie przedstawienia. Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z prób, plakat i kolaż z samego pokazu.