Kacper Kwaśny na podium w plebiscycie Osobowość Roku 2017 9-02-2018

No i mamy kolejny powód do dumy. Chyba prześladuje nas szczęście:). Kacper Kwaśny z II PTI  najpierw został nominowany w plebiscycie Osobowość Roku 2017, kategoria:  Działalność Charytatywna i Społeczna, następnie stanął na podium, zdobywając 3 miejsce. Powoli zaczynamy się przyzwyczajać, że otaczają nas tak fantastyczne osoby.

Poniżej krótki wywiad z naszym zwycięzcą.

CC: Witam Cię Kacprze i gratuluję nagrody. Jak to się stało, ze wziąłeś udział w konkursie?

KK: O nominacji do tytułu: Osobowość roku 2017 zostałem poinformowany przez SMS. Nie do końca wiedziałem co to za konkurs i dlaczego właśnie ja zostałem wytypowany.

CC: Jakie były Twoje odczucia po otrzymaniu tej wiadomości?

KK: To było, naprawdę, ogromne zaskoczenie i radość.

CC: Jesteś bardzo skromny.

KK: Nie mogłem zrozumieć dlaczego ja, zwykły, niczym nie wyróżniający się człowiek, zostałem nominowany.

CC: Ale w końcu jakoś to do Ciebie dotarło.

KK: W którymś momencie tak. Nawet postanowiłem zawalczyć.

CC: W jaki sposób?

KK: Poinformowałem znajomych przez portale społecznościowe. W szkole zostały wywieszone plakaty promujące moja kandydaturę, więc dziękuję Pani Dyrektor za wsparcie.

CC: Udało Ci się zająć 3 miejsce. Zdaniem całej naszej szkolnej społeczności to wyłącznie Twoja zasługa. Zaangażowanie w pomoc innym zawsze wraca.

KK: Dla mnie osobiście jest to ogromna wygrana. Jestem wdzięczny każdej osobie, która na mnie zagłosowała.

CC: Czego można Ci życzyć?

KK: Może nie mnie, ale tak w ogóle. Żeby było mniej potrzebujących. Bo im lepiej żyje się ludziom, tym lepszy jest Świat.