Informatyka, Informacja, Infostrada "3xI" 20-03-2018

W dniu 17.03.2018 r. w Computer College w Koszalinie w ramach realizacji projektu „Bliżej nowoczesności, bliżej Europy" odbył się IV finał konkursu Informatycznego „3xI".
Do udziału w konkursie przystąpiło 43 uczniów z 14 szkół podstawowych. Patronat nad konkursem objęli: Rektor Politechniki Koszalińskiej, Prezydent Miasta Koszalin, Polskie Radio Koszalin, Fundacja IT ze Szczecina.
Zadbaliśmy o nagrody dla zwycięzców konkursu:
Uczniowie :
1 miejsce: Tablet , pendrive Książki : „ Rusz Głową! HTML5" , „Poskromienie Peceta", „Od zera do e-obywatela" , „CS3PL Photoszop" , Kalendarz ścienny ECDL). Sponsor nagród : POW AYA Sp. z o.o. w Koszalinie
2 miejsce Tablet (sponsor Fundacja IT)
Pendrive i Książki : „Poskromienie Peceta" , „Od zera do e-obywatela" , „ CS3PL Photoszop" , Kalendarz ścienny ECDL. Sponsor nagród: AYA Sp. z o.o. w Koszalinie .

3 miejsce Tablet ( Fundacja IT)

Nauczyciel opiekun I miejsce - dysk twardy 1 TB; Sponsor: AYA Sp. z o.o. Koszalin

Szkoła I miejsce: nagroda Drukarka ze skanerem Sponsor: AYA Sp. z o.o. Koszalin
I tu wypada napisać kto wygrał. Na najwyższym podium stanął Mateusz Turczynowicz ze Szkoły Podstawowej nr 23, który zawitał do nas pod opieką swojego nauczyciela – Krzysztofa Cichosza. Na drugiej pozycji, z zaledwie jednopunktową różnicą znalazł się Krzysztof Niemiec z Gimnazjum nr 6. Wspierała go nauczycielka, Pani Wioleta Suska. Trzecie, zaszczytne miejsce przypadło Bartoszowi Sontowskiemu ze Szkoły Podstawowej nr 3, przybyłemu na konkurs z Panią Bożeną Bukowską.

Po konkursie wszyscy udali się na  Politechnikę Koszalińską, gdzie odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

Koordynator projektu i autor powyższych słów

Krzysztof Krauza