Dzień otwarty w Computer College 27-04-2017

W czwartek 27 kwietnia 2017 w godzinach od 08:30 do 15:00 Informatyczne Liceum Ogólnokształcące i Publiczne Technikum Informatyczne Computer College otworzyły swoje podwoje dla przyszłych uczniów. Odwiedzili nas gimnazjaliści z Sianowa, Tymienia, Biesiekierza, Darłowa, Dąbrowy, Świdwina, Malechowa, Bobolic i Gimnazjów Koszalina (z szkół nr: 2,4, 5, 6, 7 i 11). Uczestnicy imprezy wzięli udział w turnieju strzeleckim na min strzelnicy, pikniku bezpieczeństwa z pokazem sprzętu policyjnego przygotowany przez Komendę Miejską Policji w Koszalinie. Z całej palety atrakcji wymienić należy jeszcze turniej FIFA 2017, pokaz ratownictwa medycznego, prelekcje dotyczące survivalu oraz pokaz robotów. Nikomu nie pozwoliliśmy zasłabnąć z głodu. Mistrz grilla, pan Jurek, szczodrze rozdawał pieczone kiełbasy, świeżutki chleb i sosy niemal wszystkich smaków.
Umysłom ścisłym daliśmy możliwość rozruszać szare komórki w Matelandii - naszej wyspie matematycznej. Chętni mogli rozwiązywać łamigłowki i mniej lub bardziej skomplikowane zadania.
Pan Krzysztof Krauza z ekipą wolontariuszy oprowadzał szacownych  gości po szkole. Pogoda nam sprzyjała. W pełnym słońcu dotrwaliśmy prawie do 14:00. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Z przyszłorocznymi uczniami gimnazjów spotkamy się już za rok. Do zobaczenia!