Dzień Edukacji Narodowej 13-10-2021

Dzień Edukacji Narodowej jest wyjątkowym świętem, okazją do wyrażenia głębokiej wdzięczności za patronowanie wielu osiągnięciom swoich podopiecznych oraz nieoceniony wkład w proces kształcenia i wychowania młodego pokolenia.
Szanowni pedagodzy, pracownicy administracji i obsługi, rodzice i drodzy uczniowie!
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy realizują i wspierają dzieło edukacji. Ten dzień nie jest jedynie świętem nauczycieli. To święto całej szkolnej społeczności: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczniów i ich rodziców. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w pracę na rzecz naszej szkoły.
Pedagogom życzymy zadowolenia z pracy, wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu postaw młodego pokolenia, satysfakcji z odkrywania talentów i z osiąganych wyników.

Dziękujemy Państwu:
• za serce, uśmiech, dobre słowo,
• zachęcanie uczniów do pracy, gdy nic się im nie udawało i pochwałę, gdy wszystko szło dobrze,
• za pomoc w odkrywaniu tego w czym uczniowie są najlepsi i przekonywanie, że mogą zrobić więcej niż się spodziewamy,
• za pokazanie uczniom, że się liczą i są ważni,
• za to, że w tak wielu sytuacjach mogą zawsze na liczyć na Państwa pomoc.

Wszystkim pracownikom oświaty życzymy radości z wykonywanego zawodu, z codziennego bycia z uczniami, z uczestniczenia w tworzeniu ich przyszłej drogi zawodowej.
Rodzicom życzymy cierpliwości w motywowaniu dzieci, natomiast uczniom niesłabnącej motywacji w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.
Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą dla Państwa radosne, spokojne, pełne zadowolenia, zdrowia i wszelkiej pomyślności – dyrekcja szkoły.