Dzień ECDL w Computer College 21-03-2018

21.03.2018 r. zorganizowany został dla uczniów LO i PTI Computer College w Koszalinie dzień w ramach Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego. Organizacja Dnia ECDL w Computer College jest również elementem realizacji projektu „Bliżej nowoczesności, bliżej Europy" realizowanego w Informatycznym Liceum Ogólnokształcącym Computer College w Koszalinie.
W tym dniu poszerzaliśmy wiedzę o certyfikacji ECDL a także propagowaliśmy ideę posługiwania się technologia IT w życiu codziennym i pracy zawodowej. Przygotowaliśmy gazetkę tematyczną zlokalizowaną w pokoju nauczycielskim oraz na korytarzach szkoły.
Program dnia obejmował:
a/ warsztat z zakresu użytkowania IT,
b/ zabawy informatyczne i konkursy,
c/ próbny egzamin oraz darmowy egzamin ECDL dla 10
najaktywniejszych uczniów z LO i PTI.

Organizatorzy Dnia ECDL w Computer College w Koszalinie:

1. Artur Kaczmarek - certyfikowany egzaminator ECDL, nauczyciel przedmiotów informatycznych.

2. Krzysztof Krauza - koordynator projektu "Bliżej nowoczesności , bliżej Europy".