Dziękujemy za wspolną zabawę podczas Dnia Otwartego Computer College! 26-05-2016

24.05.2016 odbył się cykl imprez zaplanowanych na Dzień Otwarty Computer College. Oto program dla tych, którym nie udało się dotrzeć. Chętnych zapraszamy za rok. Odwiedzili nas przyszli uczniowie Technikum Informatycznego i Liceum Ogólnokształcącego. Można było postrzelać, obejrzeć sale, porozmawiać z kadrą i uczniami, zaprogramować robota, zjeść kiełbaski, przeżyć chwile grozy w symulatorze dachowania i zagrać w Counter Strike.
Z całego serca dziękujemy dostojnym gościom, partnerom i organizatorom. Pan Krzysztof Krauza zaplanował wszystko oda A do Z. Społeczność szkolna - uczniowie i nauczyciele  - stanęła na wysokości zadania. Lepszych reprezentantów szkoły trudno sobie wymarzyć. Dzień Otwarty uświetnili przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji, Ochotniczej Straży Pożarnej klubu "MARES", doradczynie OHP oraz przedstawiciel firmy Kinguin. Poniżej fotodokumentacja imprezy. Więcej zdjęć wkrótce.