Akcja "Przelew życia" już jutro pod Bronkiem. Zapraszamy! 26-09-2018

Szanowni, pełnoletni, Uczniowie. Jutro w Bronku odbędzie się kolejna akcja „Przelew życia”. Można oddać, krew, można się też zapisać na listę Fundacji DKMS, która zaprasza wszystkich, potencjalnych dawców szpiku. Krwiobus będzie stal pod szkołą od godziny 11:00. Dawcy będą mogli poczęstować się darmową kawa, herbatą i ciastkami. Poniżej kilka wskazówek dla wszystkich gotowych nieść pomoc:

1. W przededniu akcji należy zjeść lekką kolację. Rano lekkie śniadanie bez nabiału. Wskazane jest picie dużej ilości płynów (woda, soki, herbata).

2. Nie można ważyć mniej niż 50kg.

3. Osoba, która przez ostatnie pół roku robiła tatuaż lub przeszła operację nie może oddać krwi, ale oczywiście może wpisać się na listę DKMS.

WAŻNE! DZIĘKI WASZEJ POMOCY MOŻNA URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE!

Wszystkich chętnych proszę o zgłoszenie się do sekretariatu lub pokoju 203. Organizatorzy chcieliby wiedzieć ile osób się zgłosi. Zbiórka w holu naszej szkoły o godzinie 11:00.