Archiwum aktualności

 • 12.06.2019

  Dyplom za udział w akcji "Żonkile"

  Szkoła Computer College od lat współpracuje z muzeum POLIN i aktywnie uczestniczy w akcji "Żonkile". Otrzymaliśmy z tego powodu dyplom z podziękowaniami. My również jesteśmy wdzięczni za możliwość brania udziału w tak szlachetnym przedsięwzięciu.
  Czytaj więcej
 • 31.05.2019

  Konferencja „Dzieci w obliczu cyberprzemocy, hejtu i mowy nienawiści”

  28.05.2019 w Siedzibie Koszalińskiej Biblioteki Publucznej Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Koszalinie zorganizowało konferencję "Dzieci w obliczy cyberprzemocy, hejtu i mowy nienawiści. W programie zaplanowano dwie sesje i cały cykl prelekcji wygłoszonych przez: Piotra Maszkiewicza - ZETO Koszalin, Małgorzatę Śliwińską - dyrektor szkół Computer College
  Czytaj więcej
 • 24.05.2019

  Pogrążeni w żalu

  Rodzina, uczniowie, cała społeczność Computer College jest pogrążona w żalu po odejściu wspaniałego człowieka i nauczyciela Pana Waldemara Gręźlikowskiego. Jeszcze nie możemy w to uwierzyć.
  Czytaj więcej
 • 24.05.2019

  Młodzi Glosują w Computer College

  Centrum Edukacji Obywatelskiej od 25 lat zaprasza polskie szkoły do prowadzenia działań profrekwencyjnych przed wyborami. Do tej pory w symulacjach wyborów wzięło udział niemal 3 miliony uczniów i uczennic! Celem akcji Młodzi głosują jest zwiększenie uczestnictwa młodych ludzi w życiu publicznym, w tym zachęcenie ich do świadomego udziału w wyborach.
  Czytaj więcej
 • 17.05.2019

  Cezary Formalewicz zwyciężcą konkursu "BE PROFESSIONAL"

  Pani Ania Gorzechowska i pani Marta Włodarczyk to najlepsze nauczycielki angielskiego w Koszalinie. Mamy też najlepszego ucznia, który chłonie ten język jak gąbka.
  Czytaj więcej

Partnerzy