Archiwum aktualności

 • 15.05.2019

  Bezpieczne zakupy w sieci

  15.05.2019 do siedziby Computer College zawitali pracownicy komendy Miejskiej Policji W Koszalinie. Temat, który przybliżyli uczniom dotyczył bezpiecznych zakupów sieci, tudzież niebezpieczeństw czyhających na konsumentów. Zostały wymienione różne platformy transakcyjne on-line, między innymi allegro.pl. Padło też kilka słów na temat olx.pl.
  Czytaj więcej
 • 14.05.2019

  Oko za oko...?

  Dzisiaj w szkole odbyło się spotkanie uczniów CC z panią dyrektor Małgorzata Śliwińską. Tematem była przemoc i mowa nienawiści. To niestety zjawiska coraz powszechniejsze w naszej rzeczywistości. Przyczynkiem do zgromadzenia stało się tragiczne wydarzenie z minionego piątku.
  Czytaj więcej
 • 7.05.2019

  Dzień Otwarty w Computer College

  Dzień Otwarty w Computer College dobiegł końca. Było na bogato, jak zawsze. Chociaż mamy małe uwagi do warunków atmosferycznych. Wiało tak, że śrut z wiatrówek latał na boki. Zapowiadaliśmy strzelanie, każdy więc mógł postrzelać. Uratować rannych również.
  Czytaj więcej
 • 7.05.2019

  Zmiany w planach zajęć

  Mili Uczniowie, nieznacznie zmodyfikowaliśmy plan. Zapraszamy do lektury:).
  Czytaj więcej
 • 29.04.2019

  Zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów

  W dniu 26.04.2019r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla absolwentów Informatycznego Liceum Ogólnokształcącego "Computer College" w Koszalinie oraz Publicznego Technikum Informatycznego "Computer College" w Koszalinie.
  Czytaj więcej

Partnerzy