24.04.2020 - odbiór świadectw w siedzibie szkoły 22-04-2020

Drodzy Absolwenci, nasi kochani tegoroczni maturzyści. 24.04.2020 serdecznie zapraszamy po odbiór świadectw. Sporządziliśmy grafik godzinowy, żeby usprawnić proces odbierania dokumentu. Jest nam niezmiernie przykro, że nie będzie oficjalnego zakończenia roku, ale sami wiecie, że nie możemy się gromadzić. Każdy uczeń wchodzi do szkoły o wyznaczonej godzinie i kieruje się do punktu wskazanego w grafiku (sekretariat lub gabinet pani dyrektor). Pamiętajcie o wymogu noszenia maseczek i rękawiczek – zadbajcie o siebie i otoczenie. Jeśli przyjdziecie do szkoły przed czasem nie grupujcie się i nie rozmawiajcie ze sobą. To na pewno trudne – niecierpliwie czekamy na normalne czasy. Jeżeli z jakiegoś powodu uczeń nie może stawić się w szkole, to zamiast niego o wyznaczonej godzinie może przyjść rodzic lub opiekun prawny (wyłącznie!) z pisemnym upoważnieniem do odbioru świadectwa, sporządzonym przez ucznia. Pozdrawiamy ciepło!

Godziny odbioru świadectw dla III P LO, III W LO i IV PTI