Archiwum aktualności

 • 7.04.2020

  Zdalne nauczanie

  W związku z tym, że lekcje nie będą odbywać się w szkole nauczyciele zadbali o waszą edukację w domu. Zaglądajcie codziennie tutaj i na e-dziennik, gdzie również będą zamieszczane zadania od Waszych nauczycieli.
  Czytaj więcej
 • 6.04.2020

  Plany nauczania on-line - zmiany

  Kochani, zamieszczamy plany lekcji on-line uzupełnione o przedmioty zawodowe. Zaglądajcie kontrolnie, plan może się nieznacznie zmieniać. WAŻNE! Uczycie się w Teamsach, ale część zajęć nieustannie zamieszczamy w aktualnościach: Zdalne nauczanie. Maturzyści, przeczytajcie uważnie informację dotyczącą matur próbnych. Również w aktualnościach.
  Czytaj więcej
 • 30.03.2020

  MATURY PRÓBNE - INSTRUKCJA

  Uczniowie klas maturalnych! Zapoznajcie się koniecznie z instrukcją dotyczącą matur próbnych, które będziecie pisać zdalnie w dniach od 02.04 do 08.04.2020.
  Czytaj więcej
 • 27.03.2020

  Instrukcje zajęć w Teams dla uczniów i nauczycieli

  Większość zaczęła już działać w aplikacji Teams. Publikujemy dla Was przydatne wskazówki, które na pewno ułatwią pracę i współpracę.
  Czytaj więcej
 • 25.03.2020

  Zarządzenie dyrekcji dot. zdalnego nauczania

  Zarządzenie dyrekcji Computer College z dnia 25 marca 2020 roku w sprawie organizacji kształcenia w czasie ograniczenia funkcjonowania szkoły związanego z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym.
  Czytaj więcej

Partnerzy