Archiwum aktualności

 • 19.10.2017

  Równi ale Różni - Światowy Dzień Godności

  18 października obyła się inauguracja międzynarodowego projektu – Dnia Godności. W ramach obchodów tego dnia po raz 8 w setkach polskich szkół organizacja Global Dignity przeprowadziła cykl zajęć adresowanych do młodych ludzi, podczas których toczyła się dyskusja o poszanowaniu praw i godności młodzieży we współczesnym świecie.
  Czytaj więcej
 • 12.10.2017

  Integracja Ty i Ja - dyplomy dla szkoły i naszych wolontariuszy

  Między 5 a 9 września odbyła się coroczna edycja Festiwalu Integracja Ty i Ja. Jego główny cel stanowi integracja środowisk osób niepełnosprawnych ze społeczeństwem poprzez prezentację filmów o tematyce, problemach i życiu osób niepełnosprawnych.
  Czytaj więcej
 • 10.10.2017

  Hejt i mowa nienawiści - informacje dla rodziców i uczniów

  Szanowni Rodzice i Uczniowie! Global Dignity Poland oraz Fundacja Świadomego Rozwoju, przygotowały materiały edukacyjne dla nauczycieli, rodziców i uczniów, które mogą pomóc poradzić sobie w sytuacji zetknięcia się z problemem hejtu i mowy nienawiści w Internecie. Publikujemy je na naszej stronie, żebyście w razie potrzeby zawsze mieli do nich dostęp.
  Czytaj więcej
 • 4.10.2017

  W piątek koniecznie się uśmiechnij :)!

  Pojutrze piątek, a to już wystarczający powód, żeby się uśmiechnąć - powoli można już myśleć o weekendzie. Śmiech, a w szczególności ten niepohamowany, jest bardziej zaraźliwy niż ziewanie. Wspólny śmiech zbliża i łączy ludzi. Pozwala się nam również poczuć lepiej, zwiększa energię, zmniejsza ból i chroni przed stresem. Humor jest nie tylko potężnym antidotum na nasilenie emocji, parę minut dobrego śmiechu relaksuje cały organizm i rozluźnia mięśnie.
  Czytaj więcej
 • 3.10.2017

  Jedna Drużyna - dwie akcje. Bezpieczni Nad Wodą i pokaz pierwszej pomocy

  Computer College ma przyjemność poszczycić się własną Młodzieżową Drużyną Przeciwpożarniczą. Wczoraj jej członkowie i członkini wzięli udział w zabezpieczeniu imprezy przeznaczonej dla dzieci pod nazwą „BEZPIECZNI NAD WODĄ”.
  Czytaj więcej

Partnerzy